Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Školní výlet 9.A

27. 6. 2017

    Dne 13. 6. vyrazila 9. A na poslední výlet na základní škole. Společně s paní učitelkou třídní a paní zástupkyní jsme jeli do Olomouce na rafty. Pluli jsme po slepém rameni řeky Moravy - CHKO Litovelské Pomoraví.

Sraz jsme si dali v 7 hodin na vlakovém nádraží v Lipníku nad Bečvou a poté vyrazili vlakem do Olomouce. Po příjezdu jsme nasedli do autobusu a dojeli až do Horky u Olomouce, kde na nás už čekali instruktoři s rafty, pádly a záchrannými vestami. Všichni jsme byli řádně poučení jak se na raftech chovat a co dělat v různých situacích. A pak už nás nečekalo nic jiného než snést rafty dolů k řece a vyrazit. Pluli jsme cca 3 hodiny. Pořád jsme se předháněli, cákali po sobě a zmáčeli i paní učitelku třídní. Všichni jsme dorazili do cíle úplně mokří, unavení a také velice hladoví. Vystupovali jsme v Bezručových sadech, kde jsme se i převlékli do suchého oblečení.

Následná cesta nás vedla do Arcidiecézního muzea. Tady nás provedli nejen obrazárnou, ale i sklepem muzea. Ale únava byla stále větší a hlavně jsme se už nemohli dočkat do všemi milované Šantovky. Tady jsme měli rozchod a naše cesty mířily jak jinak než do KFCéčka. Pořádně jsme se najedli a pak už jsme se jen vrátili v pořádku všichni spokojeně domů.

Celý výlet byl naprosto nezapomenutelný, ale ovšem už byl náš poslední. Děkuju za celou moji třídu naší paní učitelce třídní za tak perfektně užitý a nezapomenutelný výlet. Beáta Švrčková 9. A

ahooj-.jpg  jedem-.jpg