Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Vánoční koncert na Lipenském jarmarku_2016

20. 12. 2016

V pondělí 12. prosince odpoledne se konal na naší škole Vánoční koncert, který pro své rodiče a blízké pod vedením K. Zezůlkové a R. Vilišové připravili žáci z kroužku Flétna. Zaznělo zde celkem 11 skladeb: písničky s pohádek Kdybys byla vlaštovkou a Skálo, skálo, české a valašské koledy, také Indian song a Gravity Falls Theme a na závěr písničky Prosinec a Světové Vánoce od pánů Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Všechny písně hráli a zpívali žáci na hudební podklad. Všem se koncert velmi líbil, nejvíce písnička Světové Vánoce, kterou žáci nejen zazpívali, ale také zdramatizovali.

V pátek 16. prosince 2015 se žáci naší školy opět po roce zúčastnili vánočního programu na lipenském jarmarku. Letos žáci na flétny zahráli a zazpívali dvě koledy z Valašska Na nebesích hvězdička vychází a Vy pastýřové vstávajte, dále pak písně Prosinec a Světové Vánoce, které zazněly i na pondělním koncertě. Velký potlesk byl dětem odměnou za jejich pěkný výkon.

Protože se vystoupení velmi líbilo, děti zahrály na flétny a zazpívaly ještě v úterý 20. prosince svým spolužákům z 1. a 2. stupně. Učitelům i kamarádům tak žáci hrou na flétny a zpěvem zpříjemnili předvánoční čas a my jim přejeme, aby jim to tak hezky hrálo i v novém roce 2017.                                   Kamila Zezůlková a Renata Vilišová

 

1.jpg  2.jpg

 

3.jpg