Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Vánoční koncert kroužku Fléten _2017

21. 12. 2017

V pondělí 11. prosince 2017 odpoledne se na naší škole v aule konal Vánoční koncert. Žáci zájmového kroužku Flétna  a paní učitelky Kamila Zezůlková, Renata Vilišová a Jana Špaldová si pro rodiče, rodinné příslušníky a hosty připravili pestrý program. Součástí koncertu byla výstava a prodej vánočních výrobků žáků 2. stupně.

Program jsme zahájili písničkami z pohádek Slyším své srdce bít a Zlatovláska. Pak následovaly dvojhlasně zahrané koledy Veselé vánoční hody a Štědrý večer. Zazněly také filmové skladby Star Wars od Johna Williamse a A Thousand Years od Christiny Perri. Do našeho programu jsme také zařadili dvě koledy na hudební doprovod V půlnoční hodinu a Z nebe jsi přišel k nám. Recitací vtipné básničky od Miloše Kratochvíla Šťastné a Veselé jsme uvedli písně Jarka Nohavici Kapr, bez kterého se neobejde žádná štědrovečerní večeře, a Ona je na mě zlá.

Na závěr programu děti svým rodičům předaly krásného anděla a zazpívaly píseň Hodně štěstí. Po velkém potlesku jsme zahráli ještě valašskou koledu Panna na oslu jede. Koncert se všem velmi líbil a už se těší na ten příští, Májový.

                                                                                         K. Zezůlková a R. Vilišová

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční koncert kroužku Fléten _2017