Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Výsledky celoškolní soutěže 2017

10. 1. 2018

         V posledním týdnu před vánočními prázdninami připravili žáci z kroužku flétničky, pod vedením paní učitelky Zezůlkové a Vilišové, krátké vánoční vystoupení pro žáky 2. stupně v aule školy. Využili jsme tohoto setkání žáků a příjemné předvánoční nálady k  ocenění nejlepších žáků v jednotlivých kategoriích mezitřídní soutěže, která ve škole probíhá.

        V poslední soutěži roku 2017 Všechovické laťce naši školu úspěšně reprezentovali v oblasti tělesné výchovy v kategorii mladších žáků Natálie Machová, Lucie Sirová a Dušan Migra ze 7.A. Oceněnými žáky za celé pololetí byli Jiří Tylich ze 7.A,  Nela Velešíková a Ondřej Hradil, oba z 8.A, kteří byli úspěšní v několika sportovních soutěžích.

     V kategorii umělec a redaktor byly za příspěvky na webové stránky školy oceněny žákyně 9.ročníku  Valerie Knotová a Sára Mikulášková. Za pomoc při prodeji výrobků svých spolužáků na Vánočním koncertu získaly body pro třídu 6.B Kristýna Pokorná a Michaela Špaldová, pro 8.A Michaela Zelenková.

     Žáci 6.ročníku se zapojili do řešení kvízů a úkolů v anglickém časopisu R+R, jako nejúspěšnější řešitelky byly oceněny žákyně 6.B Barbora Vidová,  Barbora Mirgová, Kristýna Pokorná a Michaela Špaldová. Vítězem  školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyku se stala Eliška Šindlerová ze 7.A, která si svými znalostmi vybojovala postup do okresního kola.

      V kategorii předmětů matematika, fyzika a výpočetní technika proběhly soutěže Objev v sobě elektrikáře, Objev v sobě „ ajťáka“, Logická olympiáda, soutěže ve výpočetní technice a školní soutěž Matšou. Za tyto soutěže byli oceněni a nejvíc bodů pro svou třídu získali mezi mladšími žáky Lukáš Dušička z 6.A, Lenka Šodková, Valérie Stárková a Kristýna Pokorná z 6.B, za starší žáky byli oceněni  Ondřej Hradil z 8.A, Lucie Kaplíková, Michal Konečný, Rostislav Medvěd, Vojtěch Janota a David Vávra, všichni z 9.A.

   Žáci se ve velkém počtu zapojili do soutěží v přírodopisu a chemii, na škole proběhly v této kategorii soutěže Přírodovědný klokan, Chemická olympiáda, Hrátky s přírodou, fotosoutěž Přírodní živly. Oceněnými žáky, kteří zároveň získali nejvíc bodů pro svou třídu, jsou Kristýna Pokorná a Lucie Hercíková ze 6.B, Eliška Šindlerová a Adéla Bartošková ze 7.A, Daniel Rode z 8.A  a Lucie Kaplíková, Sára Mikulášková a Rostislav Medvěd z 9.A.

    Také ve druhém pololetí se mohou děvčata a chlapci  zapojit do soutěží ve všech kategoriích. Přejeme jim hodně úspěchů.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Výsledky celoškolní soutěže 2017