Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Květnový koncert kroužku fléten_2019

18. 6. 2019

Ve čtvrtek 30. května 2019 se v aule naší školy konal Květnový koncert žáků 1. až 5. třídy. Žáci zájmového kroužku Flétna a paní učitelky Kamila Zezůlková, Renata Vilišová a Jana Špaldová si pro rodiče, rodinné příslušníky a hosty připravili velmi pestrý a zábavný program.

Po úvodním přivítání zahráli a zazpívali pohádkové písničky Holka nebo kluk a Co s touhle šťastnou chvílí ze známé pohádky Tajemství staré bambitky. Recitace básně Michala Černíka Každý ptáček má svou píseň uvedla písně Indiánskou ukolébavku Ho, ho Watanay a Kolik je na světě moří s hudebním doprovodem kytar. Děti do svého programu zařadily také moderní skladby Sing me to sleep a Sofia. Začínající hudebníci vystoupili se směsí lidových písní. Nechyběly ani oblíbené české populární hity Cesta od skupiny Kryštof &Tomáš Klus a Kdy vzlétnu já od Lucie Vondráčkové. Od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře děti zahrály a zazpívaly dojemnou píseň k oslavě Země Chválím Tě země má. Na závěr programu děti svým rodičům předaly malý dárek a vtipně připravily hudební klip Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře Kluci, kluci s klukama.

Koncert se všem velmi líbil, proto žáci ještě přidali skladbu Leonarda Cohena Hallelujah. Každý si odnesl mnoho pěkných zážitků a už se těší na příští.

K. Zezůlková, R. Vilišová, J. Špaldová

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Květnový koncert kroužku fléten_2019