Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Halloween!_2019

3. 11. 2019

    Na výzdobě tříd před Halloweenem si dali žáci 2. stupně letos záležet: již 2 týdny před 31. říjnem kreslili, vystřihovali a umísťovali ve svých třídách obrázky a postavy duchů, čarodějnic, černých koček, netopýrů a dalších strašidelných bytostí. Převládala typická oranžová a černá barva, papírové figurky doplňovaly zralé dýně nejrůznějších rozměrů a tvarů.

     Kluci a dívky ze šesté A strávili celý den ve svých kostýmech, převlečení za nejrůznější strašidelné postavy. V rámci konverzační soutěže předvedli svým spolužákům krátkou scénku a popis sebe na téma: „! am a monster!“ Ti nejlepší se poté představili třeťákům a páťákům. Všichni zúčastnění si odlehčenou, strašidelnou „crazy“ atmosféru opravdu užili.

     A výsledky hodnocení halloweenské výzdoby tříd? Pro hodnotící učitele bylo velmi těžké rozhodnout o pořadí, protože každá třída věnovala realizaci hodně času a nápady byly vskutku originální. Nakonec vyhrála třída 8. B, v těsném závěsu za ní na 2. místě skončila 7. A a 3. místo obsadili deváťáci.

Vedoucí předmětové komise cizích jazyků I. Dvořáková

 

Náhledy fotografií ze složky Halloween!_2019