Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Vánoční koncert kroužku Fléten_ 2019

18. 12. 2019

Ve středu 11. prosince 2019 odpoledne se v aule naší školy konal „Vánoční koncert“. Žáci zájmového kroužku Flétna a paní učitelky Kamila Zezůlková, Renata Vilišová a Jana Špaldová si pro rodiče, rodinné příslušníky a hosty připravili pestrý program. Součástí koncertu byla výstava a prodej vánočních výrobků žáků 2. stupně.

Program malí hudebníci zahájili vánočními koledami Chtíc, aby spal a Pásli ovce Valaši. Pak následovaly dvě pohádkové skladby Jdi za štěstím z pohádky Jak se budí princezny a Frozen z pohádky Ledové království. Zazněly také populární skladby Perfect od Ed Sheran a Darkside od zpěváka Alan Walker. Do svého programu také zařadili dvě koledy z Valašska Pospěšte sem, pacholátka a Do lesa, do hor, Valaši. Za hudebního doprovodu kytary zahráli a zazpívali zimní písničky Zima, zima tu je a Usnul vrabec za komínem. Na závěr programu děti svým rodičům předaly dárečky a rozloučili se hudebním klipem Vánoce, vánoce přicházejí. Po velkém potlesku následoval ještě přídavek skladba Maria Panna od Jarka Nohavici a skupiny Čechomor. Koncert se všem velmi líbil a navodil krásnou předvánoční atmosféru.

Malí hudebníci také zahráli několik vánočních koled a písní žákům druhého stupně na slavnostním vyhodnocení mezitřídní soutěže, které se konalo v aule naší školy.

                                                                         K. Zezůlková, R. Vilišová a J. Špaldová

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční koncert kroužku Fléten_ 2019