Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Vánoční koncert kroužku Fléten_2018

19. 12. 2018

V úterý 11. prosince 2018 odpoledne se na naší škole v aule konal Vánoční koncert. Žáci zájmového kroužku Flétna a paní učitelky Kamila Zezůlková, Renata Vilišová a Jana Špaldová si pro rodiče, rodinné příslušníky a hosty připravili pestrý program. Součástí koncertu byla výstava a prodej vánočních výrobků žáků 2. stupně.

Program jsme zahájili písničkami Verunčina píseň lásky z pohádky Jak si zasloužit princeznu a Na bieleho koňa z pohádky Johančino tajemství. Pak následovaly dvojhlasně zahrané koledy Nesem Vám noviny a Štěstí, zdraví, pokoj svatý. Zazněly také populární skladby All of Me od zpěváka John Legend a Couting Stars od skupiny One Republic. Do našeho programu jsme také zařadili dvě koledy z Valašska Ježíš náš spasitel a Narození Ježíška, s kytarami pak písně Zimní a O Vánocích od Dády Patrasové. Za hudebního doprovodu kytary zahráli a zazpívali malí hudebníci píseň Jarka Nohavici Hvězda a Zafúkané od skupiny Fleret.

Na závěr programu děti svým rodičům předaly dárečky a zazpívaly píseň Václava Neckáře Andělé strážní. Po velkém potlesku následoval ještě přídavek skladba Šťastné a veselé z pohádky Zimní víla. Koncert se všem velmi líbil, navodil krásnou předvánoční atmosféru a všichni už se těší na další.

                                                    K. Zezůlková, R. Vilišová a J. Špaldová

p1160288.jpg

   p1160303.jpg